![Deputatul Adrian Todor a fost exclus din PSD Arad](https://www.newsarad.ro/wp-content/uploads/2018/10/Foto-Adrian-Todor-11-octombrie-2018-640x300.jpg)
![Deputatul Adrian Todor a fost exclus din PSD Arad](https://www.newsarad.ro/wp-content/uploads/2018/10/Foto-Adrian-Todor-11-octombrie-2018-750x350.jpg)
Deputatul Adrian Todor a fost exclus din PSD Arad
PoliticaUltimele stiri 1 septembrie 2020 admin 0
Biroul permanent municipal al PSD Arad, întrunit ieri, 31 august 2020, a propus și a votat excluderea din partid a deputatului Adrian Todor, motivând această hotărâre prin lipsa totală de activitate și de implicare a acestuia în ultimele 6 luni. Astăzi, 1 septembrie 2020,
Biroul permanent Județean al PSD Arad a luat act de decizia BP Municipal și a validat aceasta hotărâre cu unanimitate de voturi. Hotărârea a fost validată în aceasta dupa-amiază și de Consiliul Politic Național al PSD. Au fost împlinite astfel toate prevederile statutare ale partidului în acest caz.
No comments so far.
Be first to leave comment below.