![DOI BARBATI S-AU ALES CU DOSAR PENAL PENTRU FURT](https://www.newsarad.ro/wp-content/uploads/2015/09/furt-magazin-400x300.jpg)
![DOI BARBATI S-AU ALES CU DOSAR PENAL PENTRU FURT](https://www.newsarad.ro/wp-content/uploads/2015/09/furt-magazin.jpg)
Polițiștii Secției nr. 1 poliție Vlaicu cercetează un bărbat care a fost depistat în flagrant în timp ce sustrăgea dintr-un magazin.
Polițiștii cercetează un bărbat de 41 de ani, din județul Bihor, care a fost depistat în flagrant în timp ce sustrăgea produse cosmetice de peste 110 lei, dintr-un magazin situat în Parcul Industrial U.T.A.
De asemenea, polițiștii de ordine publică cercetează un bărbat de 40 de ani, din Arad, care a fost depistat în flagrant în timp ce sustrăgea parfumuri dintr-un magazin de pe strada Banu Mărăcine din municipiu.
În ambele cauze, prejudiciul cauzat a fost recuperat, pe numele celor în cauză fiind întocmite acte premergătoare sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt.
No comments so far.
Be first to leave comment below.